Bilgisayar

Windows mağazaya merhaba

tarafından 7.10.2015 12:31:27 tarihinde, Bilgisayar kategorisinde yayınlanmıştır.
windows 8 de uygulama kurmak artık çok daha kolay ve hızlı. Windows mağaza içinde bulunan çokça uygulama ve windows 8 için hazır hale getirilmiş birçok araç ile karşınıza çıkmaktadır.İstediğiniz uygulamayı bulabilmek için mağazanın geniş dünyasında arama yapabilir ve uygulamanızı rahatça indirebilirsiniz. Birçok önemli şirketlerin uygulamalarını içeren Windows mağaza sizlere en iyisini sunmak için uygulamalara oylama sunuyor ve en popüler uygulamaları sizlere öncelikle sunuyor.Sürekli bir değişim ve gelişim içinde olan mağazayı günler geçtikçe yeni uygulamalar eklenmektedir.Bu yuzden mağazayı mutlaka ziyaret edin.

keyifli geçişler

Yeni sürümde bir uygulamadan diğerine geçişler oldukça keyifli. Windows 7 ve önceki sürümlerde bulunan klasikleşmiş Windows+Tab bu görevi görsede dokunmatik ekranlarda parmak hareketlerinizle geçişler adeta bir oyun halini almaktadır.Dokunmatik olmayan bilgisayarlarda ise sol üst taraftan açık olan uygulmalar üzerinde rahatlıkla gezinebilir ve aralarında geçiş yapabilirsiniz.Ayrıca görev çubugundan da faydalanmanız da kaçınılmaz.

Explorer 10 çok daha hızlı

Önceki Explorer sürümleri birçok kullanıcı tarafından yetersiz bulunmuş ve diger tarayıcılara göre oldukça geride kalmıştı fakat Windows8 ile birlikte explorer 10 görücüye çıktı. Önceki sürümlerden çok daha hızlı olmsı ve sade kullanışı ile dikkat çeken explorer 10 kullanıcıların beğenisini toplamaya hazır.Dokunmatik ekranlarda parmak hareketleri ile kolayca sekme açıp kapatabilme özellliği gelmiştir. Sık ziyaret etmiş olduğunuz siteleri ekrana sabitleyebilirsiniz. Explorer 10 ile gelen bir diğer yenilik güvenliğiniz açısından kullanılan smartscreen ve İzlenme koruması.


1

Yorum yapın

Yorumlar

Son Eklenenenler
Çok Okunanlar
 • 183813422

  Commodore PET

  Commodore PET ilk tam entegre ,tak-çalıştır ev bilgisayarıydı....

 • 411010

  Sıfırdan ARama Motoru Yapmak

  Arama motorları son 10 yılda hayatımıza giren ve şu an tüm dünya üzerindeki sistemin nered...

 • 419507

  Google Arama Motoru Hakkında

  google hesabımıza giriş yapıpta aratma yaptıgımızda bu bilgilerin gizliliği bozulur ve siz...

Sponsorlar